РУСЕ

ПРОГРАМА
НА ОБЩИНА РУСЕ ЗА ОТБЕЛЯЗВАНЕ НА ЕВРОПЕЙСКАТА СЕДМИЦА НА СПОРТА

/23-30.09.2017 год./

 

Спортни прояви и събития Вид спорт Ден / Дата / Час Място
1. 15. Международен турнир „Дунавска купа“ Самбо, джудо 30.09.2017 г., събота

Сутрин начало     10:00 ч.

Следобед начало   15:00 ч.

Спортна зала „Дунав“
2.  „Работническа спартакиада“ Волейбол, баскетбол, футбол 30.09.2017 г., събота

 

Начало                 09.00 ч.

Спортен комплекс „Ялта“
3. Крос-поход  „Русенско Поломие“ Спортно ориентиране 30.09.2017 г., събота

 

Начало                09.00 ч.

Местност на територията на Природен парк „Русенски Лом“ с. Красен – с. Басарбово
4. Турнир „Национална верига „Любители““ Бадминтон 21-24.09.2017 г.

Четвъртък - неделя

Начало                10:00 ч.

Спортен комплекс „Ялта“
5. Ученически турнир по волейбол Волейбол 25-30.09.2017 г.

Понеделник - неделя

Начало                15:00 ч.

Спортен комплекс „Олимпия“
6. Турнир по тенис на маса Тенис на маса 25-30.09.2017 г.

Понеделник - неделя

Начало                 10:00 ч.

15:00 ч.

Зала по тенис на маса
7. Турнир по джудо Джудо 25-30.09.2017 г.

Понеделник - неделя

Начало                10:00 ч.

14.00 ч.

Зала по джудо, Спортен комплекс „Дунав“
8. Турнир по борба Борба 25-30.09.2017 г.

Понеделник - неделя

Сутрин начало     10:00 ч.

Следобед начало   15:00 ч.

Зала по борба, Спортен комплекс „Локомотив“
9. „Спортен дух без възраст“ гимнастическо щоу на спортисти- ветерани Спортна гимнастика 29.09.2017 г., петък

09:00 -10:00 ч.

 

Начало                    09:00 ч.

Градски център,

пл. „Свобода“

10. Ученическо състезание по баскетбол Баскетбол 29.09.2017 г., петък

 

Начало                 10:30 ч.

Двор на ОУ „Иван Вазов“
11. Спортен празник „Градско приключение на колела“ за деца и техните родители. Състезание и фигуративни демонстрации с велосипеди, ролери, тротинетки, колички, скейтборд и летни кънки. 29.09.2017 г.,  петък

10:00-12:00 ч.

 

 

 

 

Начало                 10:00 ч.

Градски център Ларго пред Държавна Опера Русе
12. Ден на източните култури Ушу и Тай чи демонстрации 29.09.2017 г., петък

 

Начало                 13:00 ч.

Градски център,

пл. „Свобода“

13. Демонстрация на клубове по източни бойни изкуства Бойни изкуства 29.09.2017 г. , петък

 

Начало                 15:00 ч.

Парк на младежта
14. Демонстрация по карате Карате 29.09.2017 г., петък

 

Начало                 15.00 ч.

Градски стадион Русе
15. Индивидуален турнир по лека атлетика – момчета и момичета ( младша възраст ) Лека атлетика 29.09.2017 г , петък

 

Начало                 16:00 ч.

Градски стадион Русе