Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

В Европейската седмица на спорта, която в България ще се проведе в периода 14 – 20.09.2015 г., с провеждане на спортни събития ще вземат участие и различни общински администрации. Редица кметове на общини вече откликнаха на призива на Министерство на младежта и спорта за популяризиране на Седмицата на спорта, чрез провеждане на дейности по места. Подробности за програмата на събитията по места очаквайте скоро тук.