Спортният панаир #BeActiveFair продължава в “Арена Армеец”

Спортният панаир #BeActiveFair продължава в “Арена Армеец”

 

Спортният панаир #BeActive Fair, който е част от Европейската седмица на спорта, продължава от 24 до 26 септември.

В “Арена Армеец” всички гости ще могат да видят демонстрации на различни видове спорт и да се срещнат на живо със звездите, които са посланици на инициативата: легендата Йордан Йовчев, гимнастичките Невяна Владинова, Катрин Тасева и Боряна Калейн, “Златните момичета” от ансамбъла Симона Дянкова, Лаура Траатс, Мадлен Радуканова, Ерика Зафирова и Стефани Кирякова, световната и европейска шампионка по борба Тайбе Юсеин, боксьорите Даниел и Боян Асенови, състезателя по тенис на маса Денислав Коджабашев.

Спортният панаир продължава от 10.30 до 17.00 часа.

Ето и пълната програма:

 

24 септември, вторник

Демонстрации в зала „Арена Армеец“:

10.30 – 11.30 ч. – Българска параолимпийска асоциация – петанк, тенис на маса, бадминтон

10.30 – 16.00 ч. – Карате киокушин, Джу Джитцу, Петанк, Кунг Фу, Лека атлетика, Хандбал,

Художествена гимнастика, Хокей на трева, Канадска борба, Тенис, Джудо, Хокей на лед, Фехтовка, Таекуондо WTF

Демонстрации на сцена в зала „Арена Армеец“:

10.30-12.00 – Клуб по художествена гимнастика „Нюанс“

12.00-13.00 ч. – Кану-каяк с тренажори

14.00-16.00 – Клуб по художествена гимнастика „Левски-Триадица“

16.00-17.00 - Клуб по художествена гимнастика „Левски“

Демонстрации в тренировъчна зала:

10.30 – 16.00 ч. – Волейбол

13.00 – 18.00 ч. - Бадминтон

Демонстрации пред зала „Арена Армеец“:

13.00-14.00 ч. – демонстрации по водна топка и водно спасяване.

През целия ден- Мирафиори тийм, Ролер-скейт, Динамична стрелба, Авиомоделизъм,

Таекуондо ,Тенис, Паркур, Григоров рейсинг, Пожароприложен спорт – демонстрации с деца.

 

25 септември, сряда

Демонстрации в зала „Арена Армеец“:

10.30 – 16.00 ч. – Карате киокушин, Джу Джитцу, Петанк, Кунг Фу, Лека атлетика, Хандбал, Художествена гимнастика, Хокей на трева, Канадска борба, Тенис, Джудо, Хокей на лед, Фехтовка, Таекуондо WTF

Демонстрации на сцена в зала „Арена Армеец“:

10.30-12.00 – Клуб по художествена гимнастика „Левски“

12.00-13.00 – Кану-каяк с тренажори;

13.00-15.00 ч. – Клуб по художествена гимнастика „Левски-Триадица“

15.00-17.00 – Клуб по художествена гимнастика „Локомотив“

Демонстрации в тренировъчна зала:

10.30 – 12.00 часа – Турнир „Седящ волейбол“

Демонстрации пред зала „Арена Армеец“:

10.00 – 16.00 ч. Ролер-скейт, Динамична стрелба, Авиомоделизъм, Таекуондо WTF, Тенис, Паркур, Григоров рейсинг, Пожароприложен спорт – демонстрации с възрастни.

11.30 – 12.00 ч. - Мирафиори тийм – дрифт

13.00-14.00 ч. – демонстрации по водна топка и водно спасяване.

На щанда на Българския червен кръст ще се проведе демонстрация по Първа помощ.

 

26 септември, четвъртък

Демонстрации в зала „Арена Армеец“:

10.30 – 16.00 ч. – Карате киокушин, Джу Джитцу, Петанк, Кунг Фу, Лека атлетика, Хандбал, Художествена гимнастика, Хокей на трева, Канадска борба, Тенис, Джудо, Хокей на лед, Фехтовка, Таекуондо WTF

Демонстрации на сцена в зала „Арена Армеец“:

10.30-12.00- Клуб по художествена гимнастика „Виктория Пк“

12.00-13.00 ч. – Кану-каяк с тренажори

13.00-15.00 ч. – Клуб по художествена гимнастика „Виктория Пк“

15.00-17.00 ч. – Клуб по художествена гимнастика „Левски- Триадица“

Демонстрации в тренировъчна зала:

13.00 – 18.00 ч. – Бадминтон

Демонстрации пред зала „Арена Армеец“:

13.00-14.00 ч. – демонстрации по водна топка и водно спасяване.

През целия ден- Мирафиори тийм, Ролер-скейт, Динамична стрелба, Авиомоделизъм, Тенис,

Паркур, Григоров рейсинг, Пожароприложен спорт – демонстрации с възрастни.

Comments are closed.