АНСАМБЪЛЪТ ПО ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА стана шампион на 5 обръча и спечели бронз в многобоя от Световното първенство в София, както и първа квота за България за Олимпийските игри в Токио 2020. Те са отбор №1 на България на 2017 г., а треньорката Весела Димитрова бе избрана за най-добър треньор в анкетата Спортист на годината 2017 г. Нашите момичета се класираха три пъти на първо място, пет пъти на второ и веднъж на третоза световната купа, като спечелиха сребърен и бронзов медал на световното първенство през 2017 г. На европейското през 2018 г. в Гуадалахара ансабълът спечели бронз в многобоя.