Skip to content Skip to footer

Ансамбълът по художествена гимнастика в състав Симона Дянкова, Мадлен Радуканова, Лаура Траатс, Стефани Кирякова и Ерика спечелиха златните медали на  Олимпийските игри в Токио 2020. Освен Олимпийската титла момичетата от ансамбъла имат в колекцията си още световна титла, две европейски титли, два сребърни и един бронзов медал от Европейските игри в Мински през 2019 г.